واحد های قابل واگذاری

واحد های آپارتمانی اقامتی (۳۰واحدی)

در دهکده گردشگری گلستانکوه یک ساختمان آپارتمانی اجرا گردیده است. این مجتمع در پنج بلوک ۶ واحده و در سه طبقه اجرا گردیده است .
طراحی این مجتمع به گونه ایست که هر واحد حدود ۱۰۰ متر مربع بالکن و روف گاردن با چشم انداز کوهستان و سد باغکل را دارد.
متراژ واحد های این مجموعه از ۱۲۰ متر تا ۲۱۰ متر مربع می باشد که به دلیل طراحی خاصی هیچکدام از واحد ها از نظر متراژ و چیدمان اتاق ها مانند هم نیستند .
سیستم گرمایشی و سرمایشی این مجموعه به صورت هواساز برای هر واحد مجزا می باشد . از امکانات این مجموعه می توان به داشتن آسانسور و پارکینگ اشاره کرد .

ویلاهای تیپ ۱

این ویلا ها از جمله ویلاهای فروشی می باشد . مساحت این تیپ ویلا ۱۸۴ متر مربع به صورت دوبلکس و دارای استخر به مساحت ۲۸ متر مربع و فضای سبز به مساحت ۹۱۱ متر مربع می باشد .

در این ویلاها از مصالح سنگی برای نما و نمای داخلی ساختمان استفاده شده است . ویلاهای تیپ ۱ دارای سه اتاق خواب است که همه اتاق ها به صورت master می باشد .

سیستم گرمایشی و سرمایشی این نوع ویلاها با استفاده از دستگاه های هواساز می باشد.

ویلاهای تیپ ۲

این ویلاها قابلیت فروش دارند مساحت این تیپ از ویلاها ۱۲۷ متر مربع می باشد که دارای سه اتاق خواب به صورت مستر و یک محوطه شاه نشین است و فضای سبز این تیپ از ویلاها حدود ۹۵۰ متر مربع می باشد .

سیتم گرمایشی این ویلاها گرمایشی از کف می باشد و سیستم سرمایشی نیز کولر گازی است .

پیش فروش

ویلاها

قطعه بندی و اماده سازی ۶۰ ویلا به طور کامل انجام گردیده است . زمین این قطعات هر کدام حدود ۱۰۰۰ متر مربع می باشد و تمامی زیر ساخت های اصلی آنها (گاز ، برق ، تلفن ، فاضلاب ، آب  شهری ) اجرا گردیده است.

طراحی ویلاها نیز در ۳ تیپ انجام شده است و ۲ تیپ از آنها ساخته شده است که در قسمت سرمایه گذاری  فروش ۵ واحد ویلایی قابل ملاحظه است و با توجه به سلیقه مشتریان بعد از انتخاب قطعه مورد نظر در مدت ۱۰ ماه ساخته و تحویل می گردد .

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش تماس حاصل نمایند .

  • ویلاهای تیپ ۳

این نوع ویلا ها دوبلکس با ساختی به مساحت تقریبا ۳۲۰ متر مربع می باشد . ویلاهای تیپ ۳ دارای سه اتاق خواب به صورت مستر می باشد این نوع ویلاها دارای ۹۰۰ متر مربع فضای سبز (حیاط ) می باشد . این نوع ویلا ها به صورت سفارشی قابل ساخت می باشد .

آپارتمانی ها :

این قسمت از پروژه هنوز به مرحله اجرا نرسیده ، با شروع پروژه اطلاعات لازم به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید .

Golestankooh Promenade Complex - Designed By Farnam Homayounfar