پروژه های در حال اجرا

  • مجموعه آبی

مجموعه آبی دهکده به مساحت تقریبی ۶۰۰۰ متر مربع شامل پارک آبی ، استخر آب گرم ، استخر ، استخر موج ، سوناها ، جکوزی ها ، اتاق ماساژ وسالن بدنسازی ، بیلیارد و بولینگ و … در حال طراحی است و در سال ۱۳۹۷ اقدام به اجرای آن می گردد .

شمارهنام فضا
۱آسانسور
۲سرویس بهداشتی
۳سرویس معلول
۴حمام ترکی
۵سونا سرد
۶سونا بخار
۷سونا خشک
۸سونا نمک
۹اتاق ماساژ
۱۰اتاق باران
۱۱حوضچه های آب معدنی
۱۲استخر کودک
۱۳استخر شنا
۱۴استخر آب درمانی
۱۵استخر توپ
۱۶رودخانه
۱۷استخر آبشار
۱۸پول بار
۱۹جکوزی خوابیده
۲۰فواره زمینی
  • بازارچه

در دهکده توریستی خوانسار به منظور راحتی میهمانان و ساکنین مجموعه ای به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع شامل فروشگاه های مختلف با برندهای برتر ، فودکورت ، کافی شاپ های متنوع ، فضای سبز ، با طراحی زیبا و مدرن با چشم انداز کوهستان و سد باغکل، سینما و آمفی تئاتر و… طراحی گردیده است و فعالیت اجرایی آن نیز با گود برداری جهت ساخت آن آغاز شده است .

  • فضای بازی

برای تفریح و سرگرمی مختلف میهمانان و ساکنین در دهکده توریستی خوانساز مجموعه بازی های کابلی و هیجانی طراحی گردیده است که در این راستا می توان به بادی جامپینگ ، زیپ لاین ، پارک موانع (پارکور) پل چوب کابلی ، رستورانهای معلق هوایی و … اشاره کرد .

  • پیست اسب سواری

در طول کل محیط دهکده فضایی برای اسب سواری طراح گردیده است برای میهمانان و ساکنین این امکان وجود دارد که از اسب های خود در این مکان نگهداری نموده و هم از پیست داخل دهکده استفاده نمیاند و هم از کوهستانهای بکر منطقه برای امر کمک بگیرند .

  • جاده سلامت

جاده ی پیاده روی کوهستانی به طول ۱۵۰۰ متر در دهکده طراحی گردیده است که از این جاده هم برای پیاده روی و هم برای دوچرخه سواری می توان استفاده کرد .